Türk Matematik Derneği

1948'den beri kamu yararına çalışmaktadır

Üyelik Başvurusu


Türk Matematik Derneği’ne asli ya da öğrenci üye olmak üzere başvuruda bulunmak için, aşağıda bağlantısı verilen TMD ÜYELİK BAŞVURU FORMU’nun doldurulması gerekmektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince formu doldururken sizden onaylamanız istenecek Üyelik Başvurusu İçin Aydınlatma ve Açık Rıza Onay Metni‘ni de aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: İstenilen bilgileri girip formun sonundaki Gönder butonuna bastığınızda, forma kaydettiğiniz geçerli e-posta adresinize bu forma verdiğiniz yanıtlar otomatik olarak gönderilecektir.

Başvuru işleminizin tamamlanabilmesi için e-posta adresinize gönderilen yanıtlarınızı, bir vesikalık fotoğrafınız ve eğer öğrenciyseniz kurumunuzdan aldığınız öğrenci belgesi ile birlikte

     TMD üye başvuru işlemlerimin başlamasını arz ederim.
     Ad Soyad
ifadesini e-postanıza yazarak derneğimizin tmd@tmd.org.tr e-posta adresine yönlendirmeniz (forward) veya derneğimizin TÜRK MATEMATİK DERNEĞİ, BANKALAR CAD., SABANCI ÜNİVERSİTESİ KARAKÖY İLETİŞİM MERKEZİ, MİNERVA HAN NO:2, 34420, KARAKÖY, BEYOĞLU/İSTANBUL adresine ıslak imzalı olarak posta ile göndermeniz gerekmektedir.