Türk Matematik Derneği

1948'den beri kamu yararına çalışmaktadır

Bağışlar ve Ödemeler


Derneğimiz, siz değerli üyelerimizin aidatları ve matematik disiplininin gelişimi ve yaygınlaşmasını destekleyen kişi, kurum ve kuruluşların bağışları ile yaşamaktadır. Maddi kaynaklarımız, matematik kültürünün yaygınlaştırılması ve her düzeyde gençlerin, lisans ve yüksek lisans seviyelerinde, matematik bilgilerini geliştirmeleri ve üretkenliklerini arttırmalarına yönelik çeşitli faaliyetleri desteklemek için kullanılmaktadır. Konferans ve toplantılar düzenleyerek genç araştırmacıların güncel araştırma alanlarını yakından tanımaları, bu konulardaki araştırmacılarla bilgi paylaşımında bulunmalarını yönelik platformlar oluşturmak, Dernek amaçları arasındadır. Ayrıca Derneğimiz, değerli kurucularımız ve üyelerimiz, Prof. Dr. Nazım Terzioğlu, Ord. Prof. Dr. Cahit Arf ve Prof.Dr. Gündüz İkeda, anısına burslar vermektedir.

Bağışlarınız ve ödentileriniz, Derneğimizin amaçları doğrultusunda faaliyetlerini yerine getirmesinde büyük önem taşımaktadır.

BANKA BİLGİLERİ

Banka : Türkiye İş Bankası
Şube : Galata Şubesi
Şube Kodu : 1021
Hesap No : 0982765
Hesap Sahibi: Türk Matematİk Derneği
IBAN: TR11 0006 4000 0011 0210 9827 65

Lütfen aidatınızı öderken, açıklama kısmında ad-soyad, TC kimlik no ve hangi yılın aidatı olduğu bilgilerini de iletiniz.
Teşekkürler.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Kredi kartı ile düzenli bağış yapmak için fonzip sayfasını kullanabilirsiniz.

Yatırılan Paranın İptali ve İade İşlem ve Koşulları
SanalPOS üzerinden, yatırılan paranın iptali ve iadesi yapılmamaktadır. Her hangi bir nedenle, ödemenizin iptali, tamamının veya bir kısmının iadesini istemeniz durumunda, talebinizi gerekçesiyle birlikte,  tmd@tmd.org.tr adresine yazarak veya mektup ile derneğimizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Talebinizin derneğimizce uygun bulunması durumunuzda paranız bize bildireceğiniz banka hesabınıza yatırılacaktır.

TÜRK MATEMATİK DERNEĞİ

Sabancı Üniversitesi Karaköy İletişim Merkezi
Bankalar Cad. No:2
34420 Karaköy/İSTANBUL – TÜRKİYE